KOLTUK YIKAMA 05526448284

KOLTUK YIKAMA TELEFON ET : 05526448284

Ankara Koltuk Yıkama Firmamız uygun fiyatlarla en iyi şekilde sizlerle güvenilir koltuk yıkama hizmeti ile tanış ve zaman kazan bu sayede garantide ol Anasayfa da uygun fiyatlar sizleri bekliyor , ucuz ve kaliteli koltuk yıkama sizlerle binlerce koltuk yıkama firmaları arasında iyi bir firma bulmak oldukca zor unutmamak gerekli koltuk yıkama sadece yıkama işlemi değil koltuk yıkama meslek dalıdır. Koltuk Yıkama meslek dalında birçok firma iyi hizmet vermekte görüne bilir iyi kötü koltuk yıkamacı ayırmak çok zor değil evde bulunan yıkama hizmetleri bizler için titizlik ilkemiz için önemlidir.  Koltuk Yıkama geçmişten ilham alarak geleceği inşa ediyoruz.Dostlar Koltuk YIKAMA olarak geçmişten aldığımız ilhamla geliştirdiğimiz geleceğin teknolojisi Koltuk Yıkama bu gün hizmetinizde.Koltuk Yıkama Yaklaşık 18 senedir hizmet veren Koltuk Yıkama için il ve tek koltuk Yıkama Uyun Fiyat Listesi ile Koltuk yıkama hizmeti vermekte En İyi Koltuklarınız profesyonel ekibimiz tarafından evinizde özenle ile temiz bir hale gelir . Evde koltuk yıkama çok meşakkatli bir iştir. Ekolojik an ti bakteriyel özel hazırlanmış losyon um uz ile bitki özlü aktif bileşenler sayesinde koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokular giderilir,kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler ve çıkarır.16 Yıllık tecrübemiz ve en uygun fiyat garantisi ile Koltuk Yıkama olarak evinizde bulunan Koltuk Takımlarınızı  kendi yerinde profesyonel garantili yıkama hizmetimizden yararlanmayı hiç düşündünüz mü!!… Koltuk Yıkama sonrasında Ev tozu alerjisine son Koltuk Mikroplarına elveda leke ve kirlere yüzde doksan dokuz başarı yüzde yüz hijyenik koltuk yıkama Antibakteriyel Buharlı ve fırçalı Koltuk Yıkama ile koltuk takımlarınız İlk günkü gibi ter temiz yapıyoruz. Sizler için koltuk takımlarınız ne kadar önemli ise bizler içinde koltuk yıkama işlemimiz o kadar önemli sizlere UYGUN FİYATTA KOLTUK YIKAMA hizmeti verme garantisi veren firmamız Dünya İl sınırları içinde en büyük Koltuk Yıkama servis ağına sahip gün geçtikçe koltuk yıkama servis ağını daha da genişleten firmamız koltuk yıkma konusunda lider olmaya devam etmekte Koltuk yıkama yaşanılan mekanların olmazsa olmazı koltuklar belirli zaman diliminde derinlemesine temizlik yapılması gerekli işlemdir . Hiç araştırdınız mı gözle görülmez virüs ve çeşitli bakteri ler en çok koltuklarınızda siz ve sevdiklerinizi çeşitli şekilde sağlık düzeninizi bozar tehdit eder siz ve sevdiklerinizi her bir aile bireyi için koltuk yıkatma işlemi çok önemli yere  sahip  En iyi en uygun Koltuk temizliği yıkama ustası firmaları ve şirketleri arıyorum diyorsan heme fiyat teklifi al Koltuk Yıkama firması olarak sizlere koltuk temizleme işleminde en iyisini vermenin heyecanı içindeyiz likes koltuk yıkama hizmetlerimizle tanışın mutlu olun.

KOLTUK YIKAMADA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

1- Koltuk yıkama firmasının güvenilir olmasına dikkat edilmeli. 2- Koltuk yıkaması için gelen ekibin profesyonel tecrübeli olması gerekir. 3- Koltuk yıkamada kullanılan makilerin sanayi tipi ekipmanlar olmasına dikkat edilmeli.

KOLTUK YIKAMA KULLANILAN EKİPMANLAR

1.VAKUM MAKİNESİ : (Sanayi tipi 1600 wat gücünde 3 motorlu vakum gücüne sahip profesyonel vakum makinesi.) 2.KOLTUK OVALAMA MAKİNESİ:(Suyu aşağı ittirme özelliğine sahip 1600 watt gücünde ayarlanabilir 7 devir kademeli tamamen elektrik ile çalışan koltuk yıkama makinesi.) 3.Özel karışın hazırlamak için 10 litre kapasiteli kap. 4.İki adet özel koltuk temizleme süngeri. 5. Antibakteriyel şampuan. 6.Koltuk renkleri birbirine karışmaması için renk düzenleyici . 7. Leke sökücü şampuan. 8.Ağır lekeler için özel leke sökücü.

KOLTUK YIKAMA NASIL YAPILIR PÜF NOKTALARI

Koltuk yıkama işinde özel eğitim almış uzman ekibimiz öncelikle koltuğunuzun kumaş cinsine göre bir kova içerisinde özel bir losyon hazırlar. Hazırlamış olduğu özel losyonu çift sünger yardımıyla koltuğun kumaş kısımlarına eşit ve bol bir şekilde sürer. Ve koltuğa sürülen losyon koltuğun kullanımında koltuğa önceden dökülen sıvı gıdaların koltuğun sünger ve kumaş arasında gözle görülmeyen çamur tabakası oluşan kısma ulaşmasını sağlanır.Ve devreye koltuk yıkama makinesi girer.Koltuğun kumaş ve sünger arasındaki çamur tabakasına özel losyonun ulaşmasını 1600 wat gücündeki makine sağlar. Sonrasında parçalanan çamur tabakasını her biri 1900 wat gücündeki 3 motor birden çalıştırılır.Ve bütün kir vakum makinesi 30 litre hacimli kazan kısmına çektirilir. Vakum makinesinin şeffaf ucundan kirli su koyu renkte gelmeye devam ediyorsa genelde koltuğun oturum ve kol kısımlarında sıvı gıda dökülmesi ve yağlanmalar bulunmasından dolayı 3 veya 4 defa bu bölgelerin yıkanması gerekebilir. Taki koltuktan vakumlanan su temiz gelene kadar bu işlem devam edebilir. Temiz su geldikten sonra geriye ağır lekeler kalır. Ve lekeler için özel leke sökücü işle uygulanır.Leke uygulamasından sonra leke kontrolü yapılır ve oda sıcaklığında yapılan işlemin durumuna göre hafif nemli koltuk 4 veya 6 saat sonra kullanımınıza hazırdır. Profesyonel koltuk yıkama işlemi kesinlikle bu şekilde yapılmalıdır.Özel durumlar hariç koltuk yıkama işlemini en az yılda 2 kez yaptırmak gerekir.1 kışa girerken 2 kombiler kapanınca yani yaza girerken yapılması önerilir.

KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama firmamızda hangi semtte oturuyor olursanız olun 05526448284 telefon hattımızdan servis yazdırabilirsiniz. Ankara koltuk yıkama firmamız tüm semtlere ücretsiz servis veren ve sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır.Ankara koltuk yıkama alanında 17 senedir hizmet veren tek firma olmamız tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmamızı sağlamaktadır.Yıkadığımız tüm koltuklarda temizlik garantimiz vardır.Koltuk yıkama fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir.Şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir yedili takım sekizli ,dokuzlu,minderli,deri kollu vs . bir çok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları değişgenlik göstermektedir. Müşteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaşlarımızdan olduğu için size en doğru fiyatı verir ve kesinlikle verilen ücret harici exstra bir ücret alınmaz,Ankara koltuk yıkama da yıkama temizlik sonrası kuruma süresi yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimiz tam olarak anlatacaktır…Ankara koltuk yıkama da yıkatacağınız her koltuk yüzde yüz güvence altında vede vermiş olduğu indirimler ile siz değerli müşterilerine mükemmel temizlik garantisini vermekteyiz. kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın…Koltuk yıkama Ankara 3 aşamalı derinleme temizlik sunmaktadır.Ayrıca koltuk yıkama temizleme profesyonel koltuk yıkama hizmetinde en uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

KOLTUK YIKAMA SERVİS BÖLGELERİMİZ

ÇANKAYA-ETLİK-MAMAK-DEMETEVLER-YENİMAHALLE-KEÇİÖREN-İLKER-ORAN-AYVALI-AKDERE-ABİDİNPAŞA-HASKÖY-BATIKENT-BİLKENT-YAŞAMKENT-ÇAYYOLU-ÜMİTKÖY-OSTİM-VARLIK-EMEK-BAHÇELİEVLER-BALGAT-KOLEJ-KIRKKONAKLAR-ETİMESGUT-PURSAKLAR-KURTULUŞ-CEVİZLİDERE-SÖĞÜTÖZÜ-50.YIL-İŞÇİ BLOKLARI-100.YIL-ÇUKURAMBAR-GÖLBAŞI-İNCEK-MUSTAFA KEMAL-SOKULLU-DİKMEN-AYRANCI-ANKARA İL SINIRLARI İÇERSİNDEKİ TÜM MAHALLE VE SEMTLER

KOLTUK YIKAMA, Ankara Koltuk Yıkama,Ankara Koltuk Yıkama, Ankara koltuk Yıkamacı, Koltuk Yıkama Ankara, ANKARA Koltuk Temizleme, Ankara koltuk yıkama, Garantili Koltuk Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama 69 TL, KOLTUK YIKAMA, Menü, Ana Sayfa, Ana Menü, Çankaya Halı Yıkama, Dikmen Halı Yıkama, Öveçler Halı Yıkama, İskitler Halı Yıkama, Gölbaşı Halı Yıkama, Etlik Halı Yıkama, Emek Halı Yıkama, Yüzüncüyıl Halı Yıkama, Ayrancı Halı Yıkama, Demetevler Halı Yıkama, Yenimahalle Halı Yıkama, Ostim Halı Yıkama, Sokullu Halı Yıkama, Balgat Halı Yıkama, Yün Halı Yıkama, Şaggi Halı Yıkama, Ankara Halı Yıkama, Dostlar Halı Yıkama, Güzel Halı Yıkama, Hereke Halı Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Profosyonel Halı Yıkama, Akdere Halı Yıkama, Oran Halı Yıkama, Gaziosmanpaşa Halı Yıkama, Kolej Halı Yıkama, İncesu Halı Yıkama, Kurtuluş Halı Yıkama, Keçiören Halı Yıkama, Keklikpınarı Halı Yıkama, ilker Halı Yıkama, Çukurambar Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, İncirli Halı Yıkama, İlkadım Halı Yıkama, Mebusevleri Halı Yıkama, Mamak Halı Yıkama, Maltepe Halı Yıkama, Söğütözü Halı Yıkama, Sıhhiye Halı Yıkama, Kızılay Halı Yıkama, Kırkkonaklar Halı Yıkama, Mustafa Kemal Mahallesi Halı Yıkama, Gazi Mahallesi Halı Yıkama, Subayevleri Halı Yıkama, Siteler Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Evde Koltuk Yıkama, Profosyonel Koltuk Yıkama, Koltuk Yıkama, Çankaya Koltuk Yıkama, Demetevler Koltuk Yıkama, Etlik Koltuk Yıkama, Profosyonel Koltuk Yıkama, Buharlı Koltuk Yıkama, Garantili Koltuk Yıkama, En Uygun Koltuk Yıkama Fiyatları, En İyi Koltuk Yıkama, Yenimahalle Koltuk Yıkama, Dikmen Koltuk Yıkama, Çukurambar Koltuk Yıkama, Söğütözü Koltuk Yıkama, Yüzüncüyıl Koltuk Yıkama, Yaşamken Koltuk Yıkama, Ümitköy Koltuk Yıkama, Batıkent Koltuk Yıkama, Balgat Koltuk Yıkama, Mamak Koltuk Yıkama, Siteler Koltuk Yıkama, Oran Koltuk Yıkama, Öveçler Koltuk Yıkama, Keçiören Koltuk Yıkama, Kızılay Koltuk Yıkama, Kırkkonaklar Koltuk Yıkama, Emek Koltuk Yıkama, Kolej Koltuk Yıkama, Ayrancı Koltuk Yıkama, Evde Koltuk Yıkama, Yerinde Koltuk Yıkama, Saimekadın Koltuk Yıkama, Subayevleri Koltuk Yıkama, Koltuk Yıkama Ankara, Kanepe Koltuk Yıkama, Antibakteriyel Koltuk Yıkama, Sokullu Koltuk Yıkama, İlker Koltuk Yıkama, İncek Koltuk Yıkama, Gölbaşı Koltuk Yıkama, Sincan Koltuk Yıkama, Etimesgut Koltuk Yıkama, Altındağ Koltuk Yıkama, Mamak Koltuk Yıkama, Çukurambar Koltuk Yıkama, Balgat Koltuk Yıkama, Bahçelievler Koltuk Yıkama, Dikimevi Koltuk Yıkama, Bilkent Koltuk Yıkama,Sıhhiye Koltuk Yıkama, Garantili Koltuk Yıkama, Kurtuluş Koltuk Yıkama, Macunköy Koltuk Yıkama, Deri Koltuk Yıkama, 100.Yıl Koltuk Yıkama, Altınpark Koltuk Yıkama, Mebusevleri Koltuk Yıkama, Fakülteler Koltuk Yıkama, Dostla® Koltuk Yıkama, Seyranbağları Koltuk Yıkama, Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama, Karapürçek Koltuk Yıkama, Pursaklar Koltuk Yıkama, Yıldız Koltuk Yıkama, Yukarı Ayrancı Koltuk, Güzel Koltuk Yıkama, En İyi Koltuk Yıkama, En Uygun Fiyat Koltuk Yıkama, Koltuk Yıkama Ankara, Ankara Stor Perde Yıkama, Ankara Zebra Perde Yıkama, Ankara Yatak Yıkama

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.