Ankara~ Koltuk Yıkama Ankara

Koltuk Yıkama Ankara 0 552 644 82 84 – 05526448284

Koltuk Yıkama Ankara olarak Ankarada yaklaşık koltuk yıkama işinde Ankara Buharlı Koltuk Yıkama işini en üst seviyede yapmanın gayreti için de olan Dostlar Koltuk Yıkama Firmamız en uygun Fiyat Listesine sahip olan Ankara bölgesinin en iddialı koltuk yikama firmasıdır.Koltuk Yıkama Firmamız BUHARLI Koltuk Yıkama işlemini son teknoloji ekipmanlar ile sizlere sunmaktadır.Koltuk Yıkama çok meşakatli bir işlemdir yanlış koltuk yikama yöntemleri koltuk yakınlarınızda istenmeyen sonuçlar doğura bilir.Biz Ankara Koltuk Yıkama  olarak en uygun fiyata evinizde bulunan koltuk takımlarınızı evde koltuk yikama hizmetiniz için çok uygun fiyata yikatma garantisi sunuyoruz bizler sizlere koltuk yikama hizmetiniz için sizlerden uygun olduğunuz saat ve gün için randevu sistemi oluşturuyor sizlerin müsayit olduğunuz gün Ve saatte evinde bulunan koltukları uzman ekibimiz sayesinde gün içinde çok kısa bir saat diliminde koltuk takımınızı Ankarada hangi semtte olursanız olun ücretsiz servis imkanımız ile temizleme hizmeti sunuyoruz.Koltuk Yıkama işlemi sizlerin ve ev hanımlarının kendi çabaları ile yapılacak bir ışlem deildir.Evinizde bulunan çeşitli kimyasal , deterjan ,şampuan, leke çıkarıcı gibi bir çok temizlik ürünleri evde bulunan koltuk takımlarınızı kendi uğraşılarınızla temizlemenize yardımdı olamaz tam aksine istenmeyen ren atması deformasyona uğraması gibi kötü sonuçlar doğura bilir.Koltuk takımınızda mürekkep lekesi nasıl çıkar ev hanımlarının en çok soruları arasında yapmanız gereken kısa püf noktaları tabi ki var sizlere önereceğiniz.Koltuk takımında mürekkep lekesi Eczanelerde kolay ulaşa bilinen amonyak yardımı ile yumuşatılır daha sonra evde kuru toz makinasına islak mendil toz makinasının vakum çekme hortumuna ıslak mendil gergince takılır ıslak mendil koltuk takımına dökmüş olduğumuz amonyak makinanın motor kısmına geçmemesi sağlanır bu yöntemle yinede işin içinden çıkılamasa en yakın Ankara Koltuk Yıkama firmamızdan destek alınmaniz rica olunur.Koltukda çiş kokusu nasil giderilir.Dogal sirke Koltuk takımınızda çiş dökülen bölgeye temiz bir bez doğal sirke ile ısıtıldıktan sonra koltukta ki çişli bölge silinir ve toz çekme makinasi ile çektirilir bu yöntem bir kaç defa aynı çişli bölgeye uygulanır yinede koku azalmaz ise yine yapmanız gereken Koltuk Yıkama Ankara firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Biz Dostlar Halı Yıkama olarak evimizde, ofisimizde veya özel bir mekânımızda bulunan koltuk ve kanepeler tüm yükümüzü çeker. Yüzlerce kişinin üzerine oturduğu kanepeler zamanla eski temiz ve parlayan görüntüsünü yitirir. Yerine tozlu ve kirli bir görüntü bırakır. Durum böyle olunca kapsamlı ve derinlemesine bir temizlik için uzman ellere ihtiyaç duyulur. Bu aşamadan sonra koltuk ve kanepe yıkama konularında yılardır işini en iyi şekilde yapan firmamız devreye girer. Kirlenen koltuklarınızı sakın sorun haline getirmeyin, arayın bizi sanayi tipi güçlü vakuma sahip kuru toz,ıslak su özellikli süpürgelerimizle evinize gelelim tüm koltuklarınızı kısa sürede yıkayalım.

Koltuk – Kanepe Yıkama konusunda çığır açan firmamız Ankara’da binlerce müşterisine hizmet vermektedir. Sizler kirlenen koltuklarınızın üzerine oturmayın. Çağırın bizi hemen gelelim koltuklarınızı ilk alınmış görüntüsüne kavuşturalım. Özel koltuk yıkama cihazlarımızı kullanarak koltuklarınızı pırıl pırıl bir görüntüye kavuşturalım.
Yerinde yıkama sayesinde koltuklarınız deforme olmadan en iyi şekilde yıkanarak eski temiz görüntüsüne kavuşturulur. En güvenilir ve kaliteli koltuk yıkamanın adresi olan firmamızda doğal,anti-bakteriyel temiz ürünleri kullanarak yerinde temizlik hizmetimizi ister evinizde ister iş yerlerinizde hızlı bir şekilde verebilmekteyiz.

Koltuk ve kanepe yıkama konusunda özel eğitimli ekip arkadaşlarımız koltuk yıkama ekipmanlarını profesyonel bir şekilde kullanarak ışıl ışıl görünümlü koltuklarınıza sizleri kavuşturmaktadır.Koltuklarınıza dökülen inatçı kirler, zamanla koltuk kumaşında beliren koyu renkli kirler artık firmamız sayesinde tarihe kavuşuyor. Özel kumaşlardan tasarlanmış değerli koltuk ve kanepelerini büyük bir hassasiyetle yıkarken en doğal temizlik ürünlerini sizler için sağlığınız için kullanmaya özen gösteriyoruz.

Koltuk yıkama konusunda sektörün en uygun iyi fiyatlarını sunan firmamız para odaklı değil müşteri odaklı olarak çalışmayı kendine amaç edinmiştir.7 kişilik sıtandart bir takım fiyatı 69 tl den başlamak üzere oturum başı 10 tl olmak üzere kolay heaplana bilir sistem sunmaktadır. Kaliteyi hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için sizlerde bizimle irtibata geçerek sağlıklı temizliğin konforunu yaşayın.
Kendini koltuk yıkama alanında ispat etmiş olan firmamız kusursuz temizlik anlayışı ile derinlemesine bir temizlik sağlayarak almış olduğu parayı hak etme derdine düşmüştür.

Sizlerde kirlenen kanepe koltuklarınızı dert etmekten kurtulun. Kolay ve pratik temizliğin adresine başvurun tüm koltuklarınızın en hızlı biçimde hak ettiği hijyenik temizliğe firmamız sayesinde kavuşun.Koltuk yıkama işlemi üç aşama derinleme temizlikten geçmektedir.

  1. aşama koltuk kumaşının hazırlanan özel anti-bakteryel losyon ile ıslatılma aşaması !
  2. aşama elektirikle çalışan koltuk kumaşına sürülen özel losyonun daha derine inmesini sağlayan koltuk yıkama makinası !
  3. aşama sanayi tipi kuru toz alma ıslak su çekme özelliğine sahip 3 motorlu yüksek emiş gücüne sahip vakum makinası!

Ankara Koltuk Yıkama yıkama işleminde kullanılan malzeme ve ekipmanlar

1-bir adet kova

2-anti-bakteriyel koltuk yıkama şampuanı

3-doğal koltuk yıkama şampuanı

4-renk ayıştırıcı anti alarjik şampuan

5-özel leke sökücü (ağır lekeler için)

6- iki adet özel koltuk yıkama süngeri

7-koltuk yıkama ovalama makinası (ayarlanabilir 9 devir kademesi min 10 wat max 180 wat gücünde )

8-kuru toz ıslak su çekme özelliğine sahip sanayi tipi profosyonel vakum makinası (üç adet çekme özelliğine sahip her biri 1900 wat gücünde toplamda 5700 wat gücünde )

9-koltuk yıkama-temizleme işinde özel eğitim almış profosyonel  personellerle hizmet sunmaktayız.

SERVİS BÖLGELERİ

Koltuk Yıkama Ankara, Ankara Koltuk Yıkama, Dostlar Hali Yıkama, Çankaya Halı Yıkama, Dikmen Halı Yıkama, Öveçler Halı Yıkama, İskitler Halı Yıkama, Gölbaşı Halı Yıkama, Etlik Halı Yıkama, Emek Halı Yıkama, Yüzüncüyıl Halı Yıkama, Ayrancı Halı Yıkama, Demetevler Halı Yıkama, Yenimahalle Halı Yıkama, Ostim Halı Yıkama, Sokullu Halı Yıkama, Balgat Halı Yıkama, Yün Halı Yıkama, Şaggi Halı Yıkama, Ankara Halı Yıkama, Dostlar Halı Yıkama, Güzel Halı Yıkama, Hereke Halı Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Profosyonel Halı Yıkama, Akdere Halı Yıkama, Oran Halı Yıkama, Gaziosmanpaşa Halı Yıkama, Kolej Halı Yıkama, İncesu Halı Yıkama, Kurtuluş Halı Yıkama, Keçiören Halı Yıkama, Keklikpınarı Halı Yıkama, ilker Halı Yıkama, Çukurambar Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, İncirli Halı Yıkama, İlkadım Halı Yıkama, Mebusevleri Halı Yıkama, Mamak Halı Yıkama, Maltepe Halı Yıkama, Söğütözü Halı Yıkama, Sıhhiye Halı Yıkama, Kızılay Halı Yıkama, Kırkkonaklar Halı Yıkama, Mustafa Kemal Mahallesi Halı Yıkama, Gazi Mahallesi Halı Yıkama, Subayevleri Halı Yıkama, Siteler Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Evde Koltuk Yıkama, Profosyonel Koltuk Yıkama, Koltuk Yıkama, Çankaya Koltuk Yıkama, Demetevler Koltuk Yıkama, Etlik Koltuk Yıkama, Profosyonel Koltuk Yıkama, Buharlı Koltuk Yıkama, Garantili Koltuk Yıkama, En Uygun Koltuk Yıkama Fiyatları, En İyi Koltuk Yıkama, Yenimahalle Koltuk Yıkama, Dikmen Koltuk Yıkama, Çukurambar Koltuk Yıkama, Söğütözü Koltuk Yıkama, Yüzüncüyıl Koltuk Yıkama, Yaşamken Koltuk Yıkama, Ümitköy Koltuk Yıkama, Batıkent Koltuk Yıkama, Balgat Koltuk Yıkama, Mamak Koltuk Yıkama, Siteler Koltuk Yıkama, Oran Koltuk Yıkama, Öveçler Koltuk Yıkama, Keçiören Koltuk Yıkama, Kızılay Koltuk Yıkama, Kırkkonaklar Koltuk Yıkama, Emek Koltuk Yıkama, Kolej Koltuk Yıkama, Ayrancı Koltuk Yıkama, Evde Koltuk Yıkama, Yerinde Koltuk Yıkama, Saimekadın Koltuk Yıkama, Subayevleri Koltuk Yıkama, Koltuk Yıkama Ankara, Kanepe Koltuk Yıkama, Antibakteriyel Koltuk Yıkama, Sokullu Koltuk Yıkama, İlker Koltuk Yıkama, İncek Koltuk Yıkama, Gölbaşı Koltuk Yıkama, Sincan Koltuk Yıkama, Etimesgut Koltuk Yıkama, Altındağ Koltuk Yıkama, Mamak Koltuk Yıkama, Çukurambar Koltuk Yıkama, Balgat Koltuk Yıkama, Bahçelievler Koltuk Yıkama, Dikimevi Koltuk Yıkama, Bilkent Koltuk Yıkama,Sıhhiye Koltuk Yıkama, Garantili Koltuk Yıkama, Kurtuluş Koltuk Yıkama, Macunköy Koltuk Yıkama, Deri Koltuk Yıkama, 100.Yıl Koltuk Yıkama, Altınpark Koltuk Yıkama, Mebusevleri Koltuk Yıkama, Fakülteler Koltuk Yıkama, Dostla® Koltuk Yıkama, Seyranbağları Koltuk Yıkama, Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama, Karapürçek Koltuk Yıkama, Pursaklar Koltuk Yıkama, Yıldız Koltuk Yıkama, Yukarı Ayrancı Koltuk, Güzel Koltuk Yıkama, En İyi Koltuk Yıkama, En Uygun Fiyat Koltuk Yıkama, Koltuk Yıkama Ankara, Ankara Stor Perde Yıkama, Ankara Zebra Perde Yıkama, Ankara Yatak Yıkama,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.